Prezentace - VE ano, či ne

22. února 2008 v 11:16 | větrník
http://www.podesin.cz/cs/obec/clanky/vetrna-elektrarna-v-podesine-ano-ci-ne/

Na této stránce se můžete podívat, jak by dle mého názoru, měla vypadat informace o tak závažné stavbě, jakou bezesporu výstavba VE, je.
Proč zastupitelstvo naší obce před referendem o výstavbě, nezveřejnilo takovouto - obsáhlou informaci? Že by to byl záměr? Ale to snad ne!
V případě naší obce nebyl jak investor, tak ani obec schopna vytvořit pohledovou studii. Takže jsme vlastně v referendu "koupili zajíce v pytli." V osobním životě, pokud máte o cokoliv zájem, nejdříve vše zvážíte - prohlédnete a pak se teprve rozhodnete zda to, či ono koupit nebo použít.
Pro zajímavost: Jedná se o obec s polovičním počtem obyvatel (ve srovnání s Lichkovem) v okrese Ždár nad Sázavou. Už jenom po shlédnutí internetové prezentace obce, Vám srdce zaplesá. Tolik informací o tak malé obci na jednom místě - to se nedá ani srovnat.
Všimněte si za jakých, nápadně výhodnějších podmínek, vyjednali zastupitelé obce Poděšín, plánovanou výstavbu VE. Občané obce se v referendu rozhodli pro výstavbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josef Urban Josef Urban | E-mail | 25. února 2008 v 7:21 | Reagovat

Nejúžasnější na  fotkách Lichkova je to, jak by se nad Lichkovem točily vrtule, a ten krásný čoud z komínů.Tak nějak si představuju propagovanou účast na ekologické energii před referendem v Lichkově.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama