Ochránci přírody, jen do toho!

12. dubna 2008 v 11:52 | Aston
Pavlovské vrtule po dva měsíce bombardovali své okolí ledem. Proti tomu tvrdě zasáhl krajský úřad, a to tím nejpřísnějším způsobem, čteme ve zpravodajství.

Zlovolné větrné elektrárny jsou škodlivé životnímu prostředí, metají led, zabíjejí ptáky, jsou hnusné na pohled a jsou neekonomické!
Chvála bohu, že máme ochránce životního prostředí. Ti určitě najdou prostředky, jak zamezit tomuto nešvaru, na kterém si zlovolní kapitalisté za pomoci zkorumpovaných státních úředníků mastí kapsy. Nejeden občan jim zatleská a řekne si, ještě štěstí, že zde bdí tihle chytří a odvážní chlapci a chytrá a odvážná děvčata, jinak by nám kapitalisté trhali kousíčky masa z těla. Jenom někde v koutě si nějaký kverulant vzpomene, že větrné elektrárny prosazovali a do zákonných norem zapracovali a do vládních programů vpašovali za pomoci navázání penězovodů z kapes daňových poplatníků právě titíž lidé, kteří teď kvůli větrným elektrárnám nejvíc řvou.
Větrné elektrárny byly nesmysl a zločin proti rozumu od samého začátku, protože kdyby nebyly, byly by už dávno byly. Tedy jinak: kdyby se vyplácely, každý by je měl už dávno na střeše. Protože se nevyplácejí, museli spasitelé světa zpitomět už tak dost pitomé ovlivnitele veřejného mínění a skrze ně politiky, aby se stalo to, co se stalo, že tento nesmysl "dostal zelenou". Teď, když je jasné, kam to vede a co je to za nesmysl, enviromentalisté se snaží zastavit to, co rozjeli. Držím jim palec, aby se jim to povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama